| Giulianaa127 a întrebat:

Am 15 ani si sunt cu un baiat de aproximativ8 luni
de fiecare data cand vroia sa ma sarrute il evitam! doar nepupam pe buze! stiee cineva de ce imi e frica sa il sarut?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Retinerea ta este de natura psihologico-mentala. Probabil ca se datoreaza in vare masura atat varstei cat si educatiei tale.

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pana la urma te pupi pe buze. Nu e asa un pas mare. Lasa valul iubirii sa va poarte, si saruta-l.

| Emilian65 a răspuns:

Tu, esti singura persoana care stie de ce iti este frica sa te saruti cu prietenul.

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

Ce tare...
Majoritatea fetelor de 15 ani de pe TPU intreaba de sex si tu intrebi de ce nu il poti satura...
Dragut. E ok. Cand o sa simti asta, o sa deschizi guta fara sa-ti dai seama, cand el vrea sa te pupe pe buze.
Iar daca, cauza ar putea fi faptul ca nu te-ai mai sarutat cu nimeni si nu sti cum si nu sti ce sa faci sau ce sa nu faci, fiecare sarut este altfel si nu exista reteta fixa.

| Giulianaa127 explică (pentru Ionescu_Marius_1980):

laughing e primul meu iubit. multumesc mult!:*