| printesa123 a întrebat:

M-am indragostit de un baiat de la scoala si il vad in fiecare zii pentru ca el se plimba cu bicicleta de fiecare data simt ca imi vine sa s-ar pe el si sa il sarut si sa-i spun TE IUBESC! dar imi ieste frica el este doar cu 2 ani mai mare ca mine nu e o siferenta foarte mare sfatuitima ce sa fac ca sa ii spun ca il iubesc sa ii spun sau sa il uit?

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cand ai facut ultima nebunie? E timpul sa o faci!

| Ekcstsy a răspuns:

Cum dracu sa spui unui tip care ai schimbat 2-3 cuvinte ca il iubesti? Da-ti 2 palme si revino-ti, cumpara-ti bicicleta si du-te cu el la plimbare. Abordeaza placerile lui mai intai pentru a avea un subiect in comun si restul vine de la sine daca va exista reciprocitate.

| AlexDrHouse a răspuns:

Faci rost de id'u lui de mess (daca nu il ai) si vorbesti cu el mereu, cu curaj! O sa te considere de treaba si apoi cand o sa capeti mai mult curaj ii vei spune ca ti'a devenit simpatic, ca il placi big grin.

| Didiiiii a răspuns:

Intra in vorba cu el si invita-l la un suc. Da-i numarul tau de telefon sau adresa de facebook sau messenger. Scrie-i, vorbiti si spune-i ce simti. N-ai nimic de pierdut. Bafta!happy

| Eyedonutlikeyou a răspuns:

Nu-i spune ca il iubesti! Ai innebunit? O sa fuga mancand pamantul. Intra in vorba cu el si incerca sa devii prietena lui, pentru ca apoi sa ii poti spune ca-l iubesti. Iar asta dupa destul de mult timp. Daca nu te poti abtine ai putea sa o faci dupa vreo luna-doua. Desi e prea repede si asawinking Ai putea sa ii spui chiar atunci cand o sa simti pe bune astawinking

| Anonim00112 a răspuns:

Incearca sa ii spui ca il placi printr-un mod mai discret! In primul rand intreaba-l daca are prietena! Daca are incerci sa schimbi subiectul si va trebui sa il uiti dar daca intreaba de ce il intrebi ii spui pentru ca simti ceva pentru el! Sa imi spui daca raspunsul meu te-a ajutat! Succes!

Funda?

| fefe00 a răspuns:

Pai eu as spune sa i spui dar asa incet...sa iei pas cu pas....si daca il iubesti mult nu trebuie sa il uitiwinking