| AntonioPanda22 a întrebat:

Am 18 ani, iar iubita mea tot 18, vr sa stiu daca e normal sa-mi placa :
Sa o ling in p...a si fund.
Sa ma pun in genunchi si sa ii pup picioarele.
Sa stea cu fundul pe fata mea.
Sa ma imobilizeze in pat.
Sa imi dea licioare la p.a (incet).
Sa ma dezbrac, sa ma tina de maini si de picioare si sa ma gadile.
Mie-mi place, si ei la fel, dar vr sa stiu daca macar 40% e normal!

11 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

În special, după ce îşi face treburile.Nu o faci şi la menstruaţie?

| AlexanderAdrian a răspuns:

E foarte ok. Incadrarea in normal si anormal ar fi putin fortata, atat timp cat nu e imoral si nu fortezi pe nimeni nu vad de ce ar fi anormal.

Da poate ne lamuresti ce e cuvantul "licioare"

| corbulalbrosu a răspuns:

Fantezii,fantezii,fantezii.Tine-o tot asa laughing

| Emilian65 a răspuns:

Tu alegi ce este si ce nu este normal sa faci din ceeace ai enumerat mai sus.

| Doub a răspuns:

O_O.

| minrest a răspuns:

De ce trebuie sa fie normal? Normala e doar prima practica menționată, cunilingus.
Dar iți recomand sa practici aceste lucruri așa anormale cum sunt, și sa iei fata de nevasta, ca alta ca ea am curaj sa fac pariu ca nu găsești. Salut.

| SkyPilot a răspuns:

Tot ce listezi e normal. Esti de abia la inceput happy
Si daca va place la amandoi, orice este permis. Daca iubita iti indeplineste fanteziile, bucurati-va de viata si nu va faceti probleme.

| Lawliet14 a răspuns:

La tine nu mai sunt deja fantezii, ci deviatii.

| matematician a răspuns (pentru Lawliet14):

Bine punctat laughing)))!

| DroGhys a răspuns:

E normal omule, cu timpul o sa iti placa mai multe dar totusi, sa iti dea licioare la p.a? WTF? laughing)

| HiTman08 a răspuns:

Iti place mirosul si gustul de câcat?