| popmirgea1999 a întrebat:

Am un fetish pentru picioarele femeilor/fetelor, adica imi plac foarte mult picioarele,

am tot timpul dorinte ciudate cum ar fi sa miros picioarele unei fete sau sa le ling. Am acest fetish de ceva timp si nici acum nu am gasit pe nimeni careia sa ii placa acest fetish. E vreo fata pe aici careia ii place? Ce credeti, sunt catusi de putin normal? NU credeti ca o cam iau razna?

2 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Foot-fetish...e ceva mult mai comun decat ai crede.winking
Sunt femei care adora sa le fie linse, supte etc. talpile, degetele, picioarele. Asa ca o sa gasesti multe femei gata sa te lase sa iti satisfaci acest fetish.

| InVPent a răspuns:

Omule, e puțin ciudat, însă cine suntem noi să îi judecăm pe alții? Dacă asta ție îți place, e ok. Poate într-o zi o să găsești și o fată căreia să îi placă asta. Să speram că se spală foarte des pe picioare.
Baftă!