| popmirgea1999 a întrebat:

Am un fetish pentru picioarele femeilor/fetelor, adica imi plac foarte mult picioarele,
am tot timpul dorinte ciudate cum ar fi sa miros picioarele unei fete sau sa le ling. Am acest fetish de ceva timp si nici acum nu am gasit pe nimeni careia sa ii placa acest fetish. E vreo fata pe aici careia ii place? Ce credeti, sunt catusi de putin normal? NU credeti ca o cam iau razna?

3 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

E okay. Cu totii avem obiceiuri sau fetish-uri cat de cat neobisnuite care ne definesc.
Probabil ca atunci cand vei face sex, fata respectiva te va lasa sa-i lingi picioarele.

| 6684464 a răspuns:

rolling on the floor
M.da,interesant "fetish".
Iti spun cat de intreg la minte esti dupa ce imi spui care parte a piciorului iti place sa o. lingi laughing

| antonio611 a răspuns:

Nu puteai sa spui obsesie..trebuia neaparat sa spui "fetish".