| anonim_4396 a întrebat:

Am 18 ani si sunt inca virgina, nu vreau sa credeti ca ma consider o sfanta sau ceava de genul, dar simt ca nu sunt pregatita pentru a face acest pas important din viata mea!
Credeti ca mai este normal sa fiu virgina la aceasta varsta?

Răspuns Câştigător
| frostxtq a răspuns:

Esti perfect normala, sa nu cumva sa gandesti altfel. Doar pentru ca in secolul in care traim fetele au o vasta experienta sexuala inca de la varsta de 12 - 13 ani, nu inseamna ca tu ai o problema. Fetele ca tine sunt o raritate, bucura-te de asta.

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Eu credd ca tu esti o urata grasa cu spume, atlfel nu explic de ce esti virgina la varsta asta

| AnaGabriela0000 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

174 cm inaltime si 55 kg, urata nu cred ca sunt
Un sfat: Nu te mai ghida dupa instincte animalice, incearca sa fii o persoana rationala!
O seara frumoasa!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Felicitari! Stai linistită, esti o fată super normală, iar pasul cel mare adică sexul este bine să il faci cind te măriti.

| neutrino a răspuns:

Da, inca esti o fata normala, pe timpuri anormale.

| Emilian65 a răspuns:

Felicitari, pentru ca la varsta de 18 ani esti virgina! Daca nu esti pregatita sa-ti incepi viata sexuala, nu o face la insistentele iubitului tau.

| SkyPilot a răspuns:

Da, esti normala. Asteapta pana esti pregatita si ai langa tine omul potrivit cu care sa faci acest pas.

| jrockfreak a răspuns:

Foarte tare! happy Și soră-mea, care e 20, e virgină, chiar dacă are deja un iubit de 1 an. Virginitatea este ceva rar în zilele noastre, bucură-te de asta. În plus, cunosc și eu o tonă de fete care sunt virgine și au 18 laughing (și eu sunt, by the way, și fac 18 peste vreo 2-3 luni)

| AnaGabriela0000 a răspuns:

Va multumesc tuturor pentru sfaturi si incurajari, din pacate am doar o singura funda, dar va asigur ca am o mare recunostinta pentru toti care mi-ati raspuns! O seara frumoasa!