| Gygylika a întrebat:

am as avea si eu o întrebare foarte serioasă eu si prietenul meu neam jucat niște jocuri si el a încercat să bage penisul in vaginul meu si eu nu l-am lăsat eu specific fiind virgina dar nu la băgat doar m-a atins, se poate să mai fiu virgina sau sa ma dezvirginat sau cu chestia asta sa îmi provoace ciclul menstrual să vină mai devreme, dar eu stiu sigur ca nu am nici o gaură jos, si nu ma doare nimic jos doar burta cum mă durea si la ciclul, se poate din asta sa rămân si gravida, va rog mult de tot vreau să îmi răspundeți foarte serios si fara sa radeti de mine.Multumesc

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ati fi jucat Minecraft nu exista situatia de care ne spui.
P.S. Jos ai doua gauri. Anusul pe unde elimini fecalele(sper ca stii ce sunt alea) si intrarea in vagin, de care vad ca stii, care este tot o gaura.Esti de râs, oricum.

| Ara997 a răspuns (pentru darrio2007):

S-ar putea sa aiba vreo 10-12 ani si atunci e de plans, ce timpuri traim: astia sunt copiii fara copilarie. Maturizarea este un proces dependent de timp. noi ii judecam ca fiind "inculti " ei sunt de fapt imaturi si ard etapele de crestere aruncandu-se cu gatul in jos la viata de adult.

| corbulalbrosu a răspuns:

Cam pe unde crezi tu ca ti-ar putea iesi din vagin sangele in timpul menstruatiei daca acolo jos nu ar exista o gaura, din moment ce faci urmatoarea afirmatie aberanta : "''dar eu stiu sigur ca nu am nici o gaură jos,..."" Ei afla draga d-ra ca si daca esti virgina, exact prin acea "gaurica" mititica care exista din nastere in himenul femeilor pot intra foarte usor in vaginul tau spermatozoizii si sa te trezesti ca esti gravida chiar si daca penisul nu este bagat inauntru ci este numai/doar "proptit" de intrare dar din cauza excitarii intense, baiatul are sperma pe varful penisului (in uretra). Bineinteles ca pentru a deveni posibila formarea unei sarcini printr-o asemenea "joaca" de-a sexul ar fi trebuit ca in acel moment sa fi fost in perioada fertila a actualului ciclu menstrual.

| mihai69 a răspuns:

Mie de fapt îmi vine mai degrabă să plâng când citesc astfel de elucubrații...
Câți zece ani ai?!? Chiar așa de needucată poți fi încât să nu știi că dezvirginarea are loc la primul contact sexual?
Probabil nu te-a deflorat, dar pentru mine nu prea mai ești virgină, atât timp cât un penis a poposit pe la vulva ta, indiferent cât de adânc a intrat.
Ca să fii însărcinată, ar trebui ca el să fi ejaculat sperma pe labiile tale (sau mai bine, la intrarea în vagin), iar tu să fi fost în perioada fertilă. Sau să ai o ovulație spontană (cam greu de crezut).
pfffff...

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici... Daca nu te-a pentrat si nu a ejaculat in tine, nu poti fi gravida si inca mai esti virgina.

| FlorinFlz a răspuns:

Da ce jocuri jucati mai GYGYLIkA? rolling on the floor cine are cel mai prost nume ia *uie? laughing)