| Anoniminthedarknes a întrebat:

Bună TPU, am avut contact sexual cu 4 zile înainte de menstruatie si acum nu mi-a mai venit o lună ciclul menstrual. Am dureri de spate și câteodată amețeli și mă doare burta, am făcut test de sarcină dar a ieșit negativ și chiar îmi doresc un copil. Se poate să fiu însărcinată? Tin se menționez ca am început să mănânc mai mult. Pentru toate mămici voi cum ați rămas însărcinate ✌

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cam greu sa ramai însărcinată în perioada aia.

| DeaconuCorina a răspuns:

În situația prezentată de tine nu poți să fii gravida.

| DorinaBudusan a răspuns:

Bună, nu sunt medic dar îți recomand să mergi la un consult de specialitate (ginecologic) cât de repede. Pare a fi o dereglare hormonala.