| iulicika1414 a întrebat:

am devenit de curind singura adica fara prieten, m-am certat cu el, din cauza la o fata, care acum nu de mult timp (o zi si jumatate credlaughingsint impreuna, cum as putea sa ii recapat increderea?
Astazi am vorbit cu el, cind veneam de la cursuri, si s-a comportat bine, insa mia parut rau tot adata si bine cind a spus unui baiat: "uite asta e fosta mea prietena, si viitoarea poate" nu inteleg ce are? cit va dura pina cind voi fi din nou cu el?sad HELP!

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

Si daca tot te-am ajutat, poate esti draguzta si imi dai si mie fundahee hee, ce zici, vrei? :X

10 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Paca cand va considera el ca te-a facut intreajuns de geloasa. Daca vrei sa fi cu el din nou, joacai si tu jocul, prefate ca esti mai geloasa decat esti. Poti sa ii zici ce simti tu pentru el, ca sa stie ca esti deja topita dupa el si ca nu mai are rost sa astepte.
Eu cred ca vrea sa se joace cu tine oleaca sau sa isi bata joc de tot. Depinde de felul lui de a fi.
Sper ca team ajuat. Funda? Plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| iulicika1414 explică (pentru Jony123):

Mmda intr-o parere mai ajutat.sa stii ca i-am spus in fata ca vreau cu el sa fiu,si ca stie asta,m-am facut si mai eloasa decit par! acelasi efect, prefera intruna sa imi spuie ''tiam spus ca te plac, dar vreau si cu ea sa fiu''
sincer fata aia nu il iubeste insa face asta sa imi faca rau mie,
nu stiu ce sa fac.sad

| Jony123 a răspuns:

Inseamba ca isi bate joc de tine, vb cu el, intreaba-l ce vrea el cu adevarat... intreaba-l daca el te doreste si sa iti raspunda cinstit, daca zice ca nu ar fi bine sa til scoti din cap si sa mergi mai departe.

| iulicika1414 explică (pentru Jony123):

Dupa ce am citit asta l-am si intrebat,mi-a spus ca ma iubeste cel mai mult,si ca vrea sa fie cu mine,insa trebuioe sa am rabdare,ca e ocupat cu scoala saptamana asta,si daca stau cu el o sa cred ca nu mai este cum a fost, dica nu prea a sa aiba timp cu mine, ce sa ii spun?
(vad ca finctioneaza ideile tale)

| Jony123 a răspuns:

Normal ca merg ideile mele, daca te uiti eu am aproape 200 de fundite, si aproape toate sunt luate de la raspunsurile la categoria dragoste si sex. Deci am si eu un statut, ma pricep la dat sfaturi la aceasta categorie.
Ce sa il intrebi, cv de genul, merita sa te astept? zici ca saptamana asta, deci saptamana viitoare nu mai esti ocupat? daca zici ca pe mine ma iubesti cel mai mult dc vrei sa fi si cu cealalta fata?
Acum ca are chef sa iti raspunda poti si tu sa intrebi cate cv care te intereseaza pe tine.

| iulicika1414 explică (pentru Jony123):

Wouu a mers,merci mult l--am intrebat,si mi-a raspuns ''sigur ca o sa fiu cu tine,si scum adaca vrei sint cu tine dar nu prea are rost saptamana asta''si l-am intrebat de ce a spus ca o iubeste pe ea mai mult si mi-a raspuns ''eu pe ea nu o iubesc pur si simplu imi place ca s elasa dusa de val cind e cu un baiat si permite orice, nu te supara asa sint baetii eu tot pe tine te iubesc''
mai tresarit inima in loc citind mesajul, deci mersi mult inca o data
desigur ca tio dau! funda.

| Jony123 a răspuns:

Ma bucur ca team putut ajuta. Ms pentru funda!

| iulicika1414 explică (pentru Jony123):

Cu placeere...si eu ma bucur ca meai fost de ajutor mersi mersi mersi si tie.winking

| LittleAngellll a răspuns:

Ma deci el sta cu aia ca sa o **** daca intelegi tu,,,laughing

| iulicika1414 explică (pentru LittleAngellll):

happy am inteles eu destul de bine.dar cum tiar parea tie ca prietenul tau de la o mica cearta sa se duca la alta si sa te insale anumea,
oricum acum e totul ok. sper sa fie asa