| anonim_4396 a întrebat:

Am fost cu un baiat si am stat o luna cu ell. am avut amintirii frumoasee dar la un moment dat nu mai mergea si ne-a despartit apoi el si-a cerut scuzee si spunea ca regreta. l-am iertat si ne-am impacat pentru ca il iubeam si il mai iubesc. Dar apoi dupa cateva zile unde am vorbit numai pe fb imi trimite un mesaj ca nu mai vrea nimic.... Am fost de acord si nu i-am zis nimic.. dupa o zi imi tot spunea pe fb : Noapte buna, neata bafta la scoala si i-am spus intr-un fel ca nu ma ajuta cu nimic daca imi spune astea si ca il iubesc si sa nu ma mai caute big grin. Eu mai tin la el si mi dor de el. ar trebui sa i arata in continuaree indiferenta sau.?

4 răspunsuri:
| BeautyOfWeb a răspuns:

Au as spune ca ar trebui sa fii indiferenta pana se hotaraste si el ce vrea, ba te baga in seama. ba te ignora, lasa-l un timp

| Robin0744 a răspuns:

Cred că te-a părăsit din cauza greșelilor de ortografie: amintiri cu doi i, frumoase cu doi e, lipsa majusculei după punct, punctuație anapoda. Dacă vei învăța ortografia și punctuația te va iubi chiar Făt-Frumos.

| anonim_4396 explică (pentru Robin0744):

laughing

| Andralove567 a răspuns:

Hmmm... grea alegerea dar totusi eu zic ca e mai bine sa faci ce iti spune inimabig grin