| crazyinlove a întrebat:

happy Am nevoie de ajutor! FUNDA Cum pot afla de acasa daca m-ai sunt virgina? Cum arata un himen? Se poate vedea cu ochiul liber in onglinda? Este acest "himen" la intrarea in vagin sau mai in interior! Va rog trebuie sa aflu!

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Virgina este orice femeie care nu a avut contact sexual, indiferent daca are himenul integru sau nu
Himenul este o membrana gaurita exact la intrarea din vagin, ca usa unei case, il poti vedea cu maxima usurinta in oglinda

13 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Păi cum vrei să mai fi virgină?

Doar castravetele NU ţi-a intrat pe gură şi a ajuns în vagin...

| Azµre a răspuns (pentru bursuc001):

În cel mai bun caz i-a intrat pe gură și i-a ieșit pe cur...

| bursuc001 a răspuns (pentru Azµre):

laughing

| Azµre a răspuns (pentru bursuc001):

Dacă eram Admin... ce curat era pe aici...

| bursuc001 a răspuns (pentru Azµre):

Şi eu aş fi împărţit cu DĂRNICIE nişte suspendări - la asta pe termen NELIMITAT!

| Xenya a răspuns (pentru Azµre):

...Doamne cat astept ziua ai cand vei fii Admin, nu iti imaginezi!

| Xenya a răspuns (pentru Xenya):

Admin

| Oana92 a răspuns (pentru bursuc001):

Ce rai sunteti! daca nu ar fi specimene din astea pe site noi de cine am mai rade?:laughing

| Empathizer a răspuns:

Poti afla de acasa prin videochat cu un ginecolog sau un medic legist.

| Almássy a răspuns:

Ba acum ai pus o intrebare cu un castravete, apoi una k ai facut-o cu gagicuto de dimineata cu dumnezoo mai vrei sa fii virgina. tu faci la misto

Răspuns utilizator avertizat
| crazyinlove explică:

Dar intrebarea asta nu vine din partea meu laughing este pentru. o prietena dar nu am mai mentionat