| ing3rd3mon4u a întrebat:

Buna TPU.Am nevoie de ajutor.Ma simt foarte rau.simt un gol in stomac.Nu mai suport starea asta aiurea de tot.sad. am o mica problema de familie.nu ma inteleg deloc cu mama iar ea vrea sa ma desparta de iubitul meu.Nu mai suport starea asta.sunt foarte rau:-

Răspuns Câştigător
| 0IoAnA0 a răspuns:

Chiar daca e mama ta incearca sa faci ceea ce simti tu pentru ca pana la urma daca faci greseli esti om si vei invata din ele. daca tu chiar il iubesti pe acest baiat nu lasa pe nimeni sa va desparta. incearca sa iesi cu prietenii sa citesti sa faci ceva care te-ar distrage de la gandurile astea rele. sper sa treci peste acest obstacol. bafta!happy

| ing3rd3mon4u explică (pentru 0IoAnA0):

Am renuntat la prieteni...in strainatate.e foarte greu sa ai pe cineva de incredere.Si relatia este la distanta.Eu sunt in spania.iar el e inca in Romania. Avem planuri impreuna.sigh Sunt prafsad

7 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Sti...pana la urma la fiecare pas pe care il facem exista cate un hop pe care uii il pot trece iar altii nu
eu am invatat sa trec peste toate
cel mai bine ar fi sa nu te mai gandesti asa de mult la situatia asta
care iti da un sentiment de furie dar si iubire
pana la urma parintiii au si ei dreptatea lor
incearca sa o convingi pe mama ta ca ti-ai ales iubitul potrivit si asa sigur nu vei mai avea probleme:-p

| ing3rd3mon4u explică:

Incerc sa fac tot posibilul ca sa fie bine. uneori simt ca o sa pic...ca nu o sa ma mai pot ridica:-

| zozo74 a răspuns:

Uita-te in oglinda si decide ce este mai bun pentru tine, fa un compromis, cateodata ai nevoie sa face un compromis si decide ce este mai bun pentru tine nu te gandi la altii. Mult Succes

| ing3rd3mon4u explică (pentru zozo74):

@zozo_1974 eu incerc sa fac tot posibilul ca sa fie bine. uneori simt ca o sa pic...ca nu o sa ma mai pot ridica:-

| yomotherfucker a răspuns:

Da eu merg cum spune zozo!

| andreea79 a răspuns:

Stii. te inteleg cat de cat si eu am inceput sa am probleme de astea. e usor sa spui treci ..si e foarte greu sa treci peste iti urez sa fii bine sa depasesti si faza asta si sa ramaneti impreuna denedespartit asa cum fac si eu