| OnlyTheScript a întrebat:

Am nevoie de parerea voastra.
Azi, dupa ore, Gabriel ( prietenul meu) m-a invitat in parc si m-am dus cu Amalia si cu Dana ( prietenele mele). Pe drum ele il tot tachinau si radeau de el ..amalia l-a intrebat : " Ma da tie chiar iti place de Diana?! " si chestii din astea. El s-a cam suparat si inainte sa plece m-am dus la el pe la spate si l-am luat intr=un fel in brate si l-am intrebat daca e suparat.a cam ezitat sa spuna si a zis ca nu e suparat pe mine ci pe Dana si Amalia...dar stiu bine ca era foarte suparat deoarece il cunosc bine si stiu cand e suparat.

Voi ce credeti? Unui baiat ii place sa fie tachinat mai ales de fata cu iubita? Ce credeti ca a simtit in momentul ala?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asa ceva nu se face, normal ca s-a suparat, posibil ca s-a gandit ca tu crezi ca nu te iubeste si leai pus pe prietenele tale sa il intrebe

| OnlyTheScript explică (pentru RAY):

Aa...nici vorba de asta..eu am dat lucrul ala ca exemplu dar nu i-au pus numai intrebari din astea... vreau sa spun ca il tachinau in "mare"

| Cristiann25 a răspuns:

Trebuie sa iti iei si animalele de companie la intalnire?

| e7d7n7 a răspuns:

S-a simţit penibil.
Băiatul te-a invitat pe TINE în parc. Nu la pachet cu "prietenele" tale.

| Șurubelniță a răspuns:

FRate, n-o sa gasesti niciodata un baiat caruia sa-i placa sa fie tachinat de fata cu prietena sa.
Normal ca s-a suparat, nu s-a suparat pe tine ci pe alea 2 prietene. S-a simtit stanjenit si i-a picat prost, chiar foarte prost acest lucru.
Trebuie sa apreciezi faptul ca nu s-a luat de prietenele tale, pentru ca atunci iesea un adevarat circ.
Eu zic ca pe viitor sa eviti astfel de intamplari, sa nu-ti mai lasi prietenele sa te tachineze.

| OnlyTheScript explică:

Si cum il pot impaca? Aveti vreo idee?

| Ingerasulinocent a răspuns:

Cred ca data viitoare trebuie sa le pui la punct pe prietenele tale, deoarece unui baiat nu ii place sa fie tachinat de cineva de fata cu prietena lui. Si cred ca se simtea putin cam rusinat, dar sa stii ca exista riscul ca din cauza prietenelor tale, el sa devina distant fata de tine si relatia voastra sa se raceasca.