| WERTYUIOPPLMWSC a întrebat:

Buna TPU ..am niste intrebari dar sa va spun dintii povestea :
In cl.5 m-am mutat in alta scoala si acolo mi-a placut de un baiat de la mine din clasa, dupa am fost impreuna, neam si certat dar e normal.
Pe la sfarsit de an noi ne-am despartit, nu am mai vorbit deloc. Dupa in cl.6 am prietenit mai bine cu un colec dar baiatul cela era gelos(fostul meu), nu stiu de ce daca noi nu mai simteam nimic unul pentru celalalt.Acum sunt cl.7 si iar imi place de el, nu sunt sigura daca si lui ii place de mine pentru ca pune mina la fete la fund, dar cu mine vorbeste frumos (adica nu vorbeste urit despre mine).Am cateva intrebari :
Voi cum credeti tongueot sa mai fiu cu el?
Credeti ca ma place?
Dece i-a fost in a 6 ciuda?
Cum il fac sa ma placa?
Multumesc mult pentru atentie, si sper ca o sa -mi >>raspundetipa!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu am inteles nimic, pacat, macar de ti-ai fi dat interesul sa scrii corect si sa incerci sa explici corect.

| FluturasulVesel a răspuns:

1 vb despre fotu nu?
Daca tie iti place sau il mai iubesti poti! Nimeni nu te opreste!
2 Poate! Daca vb si se poarta mai deosebit, as putea spune, s-ar putea sa te placa! Daca ii timid baiatul atunci nu poate sa-ti spuna ca te place! Daca nu-i timid