| antonia199616 a întrebat:

Buna tpu..am o intrebare destul de penibila dar am nevoie de ajutor..ieri am avut primul meu act sexual cu prietenul meu, ne-am protejat dar totusi am o nelamurire thinking prezervativul mai aluneca putin de pe.a lui dar nu in sensul ca ii cadea de pe. ci doar se mai lasa putin in jos..sunt sigura ca l-a pus corect adica asta s-a intamplat la inceput iar dupa a fost totul okei, tin sa mentionez ca pentru 1-2 si-a inchis pantalonii pentru ca am fost putin intrerupti laughing..cand a scos-o din nou prezervativul era la locul sau..nimic fiind rau..doar l-a ridicat putin mai sus..totul a fost bine.el nu s-a rupt am verificat asta iar eu nu l-am simtit alunecand.
Astazi am obesrvat ca pe chilotii mei era o substanta alba ca cea care curge de obicei ..doar ca mirosea putin ciudatthinking nu am nici o mancarime si nu ma ustura nimic..doar ca sunt putin nelinistita ..si asa ca fapt divers nu exista nici un risc de sarcina sau ceva de genul nu? :-s
Funda :*

Răspuns Câştigător
| lauraroxi a răspuns:

Poti sta linistita! Nu ai cum sa ramai daca prezervativul nu a fost spart si daca tu zici ca la inceput prezervativul aluneca putin, deci inainte sa fi ejaculat in el asa ca nu a avut cum sa ajunga sperma pe peretii vaginului! Sper ca te-am ajutat!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acel lichid alb se numeste albumina si din cate stiu eu la multe fete apare iar daca zici tu ca i se deranja prezervativul este posibil ca putina sperma sau lichid seminal sa se fi depus pe peretii vaginului si e cam de naspa, ia un test sau o pastila de a doua zi pana nu e prea tarziu

| antonia199616 explică (pentru anonim_4396):

Faza este ca nu si-a dat drumul in prezervativ.iar prezervativul se deranja doar putin sus..deci nu prea cred ca e asa de rau cum zici tu thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru antonia199616):

Sa fie ca tine dar i-ti macar un test de la farmacie ca nu strica iar pe viitor spune-i iubitului tau sa ceara prezervative masura lui ca nu este rusine daca are penisul mai mic, conteaza cum faci dragoste nu cat de dotat este elwinking

Răspuns utilizator avertizat
| angel_4561 a răspuns:

Este bine sa gasiti un loc mai retras si sa nu fiti deranjati, atunci puteti fi relaxati si poate nu o sa mai ai probleme de genul acesta