| Dexterinio a întrebat:

am o intrebare. dupa ce m`am jucat putin cu prietena mea prin pat, ea a 3 zia s-a speriat ca ar putea fi insarcinata. Mentionez :
Nu am penetrato, doar am atins`o cu penisu pe organul ei, nu am ejaculat. asta s-a intamplat duminica dimineata. iar sambata seara din greseala. tot din joaca am ejaculat dar atunci am avut haine pe noi.
Concluzie, ea ar putea fi insarcinata?
Si`a facut testul dupa 7 zile de la contact. si testul a iesit negativ.
Pareri?
multumesc dau funda.1!

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

1.Un test de sarcina corect, se face in a 21a zi de la contactul sexual, cu prima urina de dimineata, altfel rezultatul poate fi fals negativ.

2.Sansele de sarcina, in cazul vostru, sunt foarte mici, infime, aproape nule.

3.Protejati-va si informati-va corect, o imprudenta ar putea costa prea mult.

| shadow72 a răspuns:

Nu are nimic......alta panicata care crede ca ramane gravida telepatic

| neutrino a răspuns:

Ar putea fi, dar nu cu tine. Ea nu s-a speriat chiar degeaba.

Răspuns utilizator avertizat
| justsummer a răspuns:

Probabil sunteti prea mici si nu ati inteles ideea asta cu sarcina. Nu e insarcinata spermatozoizii nu sunt superman si trec prin toate hainele.