| NuStiuCeSaPunAici a întrebat:

am o intrebare mai ciudata. Voi la ce varsta v-ati pierdut virginitatea? Cum a fost?

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Eu la 22 ani.Acum am 23. Şi a fost oribil.Pentru că el nu a ştiut cum să se poarte cu mine.A fost un adevărat coşmar.Nu a avut răbdare cu mine, nu a ţinut cont de detalii, pentru el am fost doar o altă fată, nimic nu a contat.Nu a fost tandreţe, nici preludiu.Cea mai urâtă experienţă.Şi ce e cel mai rău e că nu se poate şterge această amintire urâtă.

| NuStiuCeSaPunAici explică (pentru FataCuChitaraMunților):

Poate pentru ca el nu te iubea cu adevarat.

13 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Aproape 18. A fost dureros, dar placut pentru ca el a avut grija sa fie frumos. Suntem impreuna de aproape 4 anihappy

| grab a răspuns:

17-18 ani.
Am dat anunt in ziar: s-a pierdut virginitate; si m-au sunat sa imi spuna ca au primit la redactie alt anunt:
"Gasit virginitate, apelati cu incredere la copcile de himen/ata 'virgo-reload' "

A fost un moment emotionant, dar in cateva saptamani incepea BAC-ul asa ca a trebuit sa aman emotiile.

Bafta!

| NuStiuCeSaPunAici explică (pentru grab):

Hahaha. straight face

| mada1820 a răspuns (pentru grab):

Un raspuns mai tare ca asta nici nu se putea laughing numai raspunsuri "beton" am vazut la tine :p

| grab a răspuns (pentru mada1820):

Merci!
Esti bruneta?

| mada1820 a răspuns (pentru grab):

Da, de ce intrebi?

| grab a răspuns (pentru mada1820):

Pentru ca imi plac brunetele.

| mada1820 a răspuns (pentru grab):

Aha

| grab a răspuns (pentru mada1820):

Aha si aici happy

| mada1820 a răspuns (pentru grab):

happy

| grab a răspuns:

Dar tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu nu mi-am pierdut-o.inca o am.am grija de ea. nici nu-ti inchipui.