| andrus25 a întrebat:

tpu....am o intrebarepuppy dog eyes se poate ca prezervativul sa ramana in vagin?

Răspuns Câştigător
| irrumator30 a răspuns:

Il prinzi usor de baza si tragi incet. Vine el, ca doar nu-i ceva in care ramane intepenit si nu mai da sa iasa. In unele cazuri, baza ramane sa flendure pe-afara, doar partea lunga ramane, o bucata prinsa. Ai grija sa nu-l rupi, mai ales daca mai sunt si spermatozoizi prin el.

25 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, daca nu este corect folosit

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă este de proastă calitate, se rupe și resturile pot rămâne în interior.
Se scot la spălarea internă.
Pa, pa.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da, daca se sta prea mult dupa ejaculare inauntru! - la retragere, se tine cu mana de baza lui, unde este inelul, si se face de preferinta cand inca penisul este destul de tare! Iar postludiul se continua dupa igienizare!

| mona a răspuns:

Se poate intampla si asta

| wolder a răspuns:

Daca prezervativul cade si il puneti iar si faceti, atunci sunt sanse sa ramana inauntru pentru ca aluneca mai usor.
Dar se poate sa alunece si in alte situatii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu e corect folosit normal ca poate aluneca si ramane inauntru

| Azµre a răspuns:

Da, dacă se rupe, se poate să scape.

| andrus25 explică (pentru Azµre):

Si cum se poate scoate?

| PhDachiever a răspuns (pentru andrus25):

Cu forceps.

| TheAce a răspuns:

Daca ai facut-o cum trebuie nu, nu exista nici o sansa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Bagă degetele după el, trebuie să iasălaughing
Ţi s-a întâmplat sau cum?
Te duci urgent la ginecolog să-l scoată, nu-i de glumit.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate sa fii mai serios? Si mai cu bun simt?

| irrumator30 a răspuns:

Da. se poate intampla acest lucru. Eu am patit. Se intampla cand in timpul actului sexual, penisul se inmoaie, adica ii cade erectia si nu mai poti continua. Atunci, cand iesi sau iese ea, depinde de pozitie, prezervativul poate sa ramana in vagin, prins fiind de acel lichid vaginal.

| andrus25 explică (pentru irrumator30):

Si de scos cum se poate scoate?

| irrumator30 a răspuns (pentru andrus25):

Il prinzi usor de baza si tragi incet. Vine el, ca doar nu-i ceva in care ramane intepenit si nu mai da sa iasa. In unele cazuri, baza ramane sa flendure pe-afara, doar partea lunga ramane, o bucata prinsa. Ai grija sa nu-l rupi, mai ales daca mai sunt si spermatozoizi prin el.

| CityOfSatan a răspuns:

Da.

| altrix a răspuns:

Da. daca nu e pus cum trebuie si este luata o marime mai mare decat trebuie iar penetrarea este adanca.
daca repeti procesu de cateva ori prezervativul poate sa ramana

| crack123 a răspuns:

Cunosc situatie in care s-a intamplat treaba asta, deci da, se poate, dupa cum zic si ceilalti, daca marimea nu e potrivita, nu e bine pus, se poate intampla.

| Stanciu_Anees_1986 a răspuns:

Da se poate, de cele mai multe ori se intamla atunci cand folosesti un prezervativ mai mare decat penisul tau...

| AndraEatsyourBrain a răspuns:

Nu cred. dar totusi depinde.

| patri a răspuns:

Depinde! foarte rar! dar nu e de speriat, o sa iasa pana la urma, gaseste fata o posibilitate big grin!, asa ca stai linistit si ia ceva mai bun! Funda?

| andrus25 explică (pentru patri):

Si care e aceea posibilitate?

| patri a răspuns:

Da... se poate, rar, ce-i drept, dar daca nu esti atent si te misti repede...

| SyndicateW a răspuns:

Eu nu am patit, dar am citit aici pe TPU despre 2 cazuri in care a ramas in interior, daca e folosit corect nu ar trebuie sa fie probleme.

| PhDachiever a răspuns:

Eu i-as recomanda smirghel. E mai eficient.

| 3v3lina a răspuns:

Da se poate daca el nu e pus corect, dar mare atentie la chestia asta nu e de jucat