| anonim_4396 a întrebat:

Daca ramana prezervativul in vagin si nu il pot lua ce se intampla...

27 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Asa-i cand va combinati cu toti inaptii.
gagica-tu trebuia sa fie atent sa nu alunece prezervativul.
acum te-ai lamurit cat e de inapt.
fa-ti un bine si da-i papucii.

| Sandrutza a răspuns (pentru CoquineNoire):

Eu am intrebat altceva

| DNSK a răspuns:

laughing)) nu are rost.laughing

| doinitza12 a răspuns:

E ceva fenominal.dar draga mea prezervativele nu sunt facute din materiale ecologice si contin o multime de substante nocive..cit de rusine nu ti-ar fi mergi la ginicolog cit mai urgent

| Sandrutza a răspuns (pentru doinitza12):

Bun ma duc acolo si le zic stiti mi-am ramas ala acolo ....si nici cand fac treaba mica nu iasa...

| AnnnaMarrria a răspuns:

Cum naiba sa se intampla asta?
banuiesc,ca nu vrei sa te duci la doctor, dar cred ca stii ca daca a apucat sa ejaculeze, acum e posibil sa fii ramas insarcinata! deci trebuie sa te duci la medic, singura cu mana sa il cauti pe acolo, e cam greu happy
nu prea stiu ce sa zic...complicat. Doar medicul stie ce sa faca in situatia asta

| Sandrutza a răspuns (pentru AnnnaMarrria):

Nu ma duc la doctor mi foarte rusine dar nu si-a lasat urmasii in el... si mi foarte scarba sa bag degetele...

| CinevaNou a răspuns (pentru Sandrutza):

De ce nu-ti pui prietenul sa-l pescuiasca?

| AnnnaMarrria a răspuns (pentru Sandrutza):

Aatunci... -_-
pot aparea complicatii!

| Sandrutza a răspuns (pentru AnnnaMarrria):

Ce fel de complicatii

| AnnnaMarrria a răspuns (pentru Sandrutza):

Pai,au multe substante nocive... straight face poate te infectezi sau ceva....medicul ar putea sa stie mai bine

| Sandrutza a răspuns:

A ramas inauntru si nu il gasesc ce pot face

| mihai69 a răspuns (pentru Sandrutza):

Fă o spălătură ca lumea și iese sigur.

| mihai69 a răspuns:

Nimic. Poți doar să rămâi însărcinată, că sperma sigur nu rămâne (doar) în el.

| sofisis a răspuns:

Nu se intampla nimic. O sa iasa daca bagi dusul acolo (nu capul de la dus, jetul de apa) sau daca faci pipi.
Dar presupun ca stii ca toata sperma a ramas in tine, da?

| Sandrutza a răspuns (pentru sofisis):

Dar nu s-a terminat in el

| sofisis a răspuns (pentru Sandrutza):

Stii tu 100% ca nu a picurat nici un pic de sperma in el? Sau in tine, dupa ce i-a iesit si a ramas inauntru?

| trixiiie a răspuns (pentru sofisis):

Nu faci pipi prin vagin. Ai un orificiu urinar mai sus de vagin, foarte mic. Caută anatomia vulvei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimic, bucura-te, abia nu mai trebuie sa dai banii pe altul, il ai pe ala acolo.

| hp8510p a răspuns (pentru anonim_4396):

Bravo marolling on the floor

| piticelm a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor imi aduce aminte de : ''va sperie gaura neagra?'',''de ce sa ma sperie si a nevestemii tot gaura neagra este''. Poti sa-l pescuiesti cu o lanseta laughing.ce intrebari.

| anonim_4396 explică (pentru hp8510p):

happy

| anonim_4396 explică (pentru piticelm):

laughing

| razvanytb a răspuns:

Iati unu pe masura penisului sa fie fix ca asa nu cade iti garantez

| Deanimus a răspuns:

Bagi degetelu si il cauti pe acolo, incerci sa mergi la baie sau daca el chiar s-a pierdut in neant, du-te la medic. Si mie mi s-a intamplat, se intampla atunci cand prezervativul nu e rulat pana la capat, cand e prea mare, cand e pus invers...

| nicoletaMariafumeaza a răspuns:

Ai reușit să îl iei? ai rămas gravidă?

| PenesEugenPaula a răspuns:

Am făcut sex cu soțul și mi-a rămas prezervativul in vagin dar nu și-a dat drumul in perzevativ ce se întâmplă