| Georgiana123 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare pe 9 matie o prietena de-a mea a facut dragoste cu prietenul ei aceste fiind mai fricos a pus 2 prezervative unul peste altul au facut nu era nimic si au mai facut-o tot in aceeas zi dupa 15 min si ia pus ea prezervativul si la rupt cu unghiia la capatul penisului au stiut de ruptura accea dar au facut-o dupa care cand i-a venit sa ejacueze a iesit cu penisul afara din ***** si a stat 2 sec si a ejacuat prblm e ca nu a ajuns sperma nici la gara aia si el a ejacuat afara pe 15 martie i-a venit ciclul dar ea e tot putin speriata fiindca sa ingrasat putin la burta s-ar putea sa fie insarcinata?

Răspuns Câştigător
| bobik91 a răspuns:

Sansele sa fie insarcinata sunt foarte mici daca nu a ejaculat inauntru totusi ar trebui sa faca un test de sarcina sunt sigur ca o sa iasa negativ. Oricum mai multa grija data viitoare.

9 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Burtica se vede dupa ~ 3 luni. Daca nu ejaculat in ea, no problem!

| Mann02 a răspuns:

Unii se chinuiesc sa aiba copii si nu au, nu te indrum sa nu ai grija cand faci sex pentru ca nu stii niciodata, dar pareea mea e ca nu are nimic, i-a venit ciclul deci nu e insarcinata happy

| IMC90 a răspuns:

N-am inteles nimic

parca citesc discursul lu' Ilie Stan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ne explici aici de ce prietena ta a crestat prezervativul, și n-am înțeles nici de ce n-a ajuns sperma la gaura respectivă (eu citisem gară - mă speriasem, cum să faci sex aici, și să îți ajungă jetul tocmai acolo?), și deci sunt multe necunoscute in intrebarea ta.Plus că nu pot traduce steluțele alea, dar bănuiesc că e vorba de p*iz-steluță-d-iar steluță -ă.
Bun.Stai puțin să strâng masa, că tocmai mâncam.
Ok.Deci n-are cum să-i crească burta in două*jde zile!
Chiar de e gravidă, burta se umflă cam după vreo 2 luni-așa, și pe lângă asta mai apar și grețurile, și-atunci vomită și alte alea.
Mai stai puțin, să-mi pun un pahar cu lapte, și să-mi iau un corn cu ciocolată - sunt la desert acum.
Ok.Deci eu zic că e totul in regulă, mai ales dacă spui că și-a tras pe penis 2 prezervative, și plus că și-a scos-o afară când a ejaculat.
Dar, oricum, ai dreptate - e un mare fricos.
Eu nu știu cum a putut s-o mai fu*tă pe fata aia.
Ciudat.

| SilentScream a răspuns:

NU SE PUN DOUA PREZERVATIVE UNUL PESTE ALTUL! Este o mare prostie, nu'ti ofera mai multa protectie, din contra, se pot intampla multe, mai ales sa se rupa.Ar trebui sa se informeze si sa aiba mai multa grija amandoi. Ma mir ca nu i s-a inmuiat de frica. Sa faca un test pentru orice eventualitate.

| mihai2628 a răspuns:

De ce nu face un test de sarcina

| badboy19 a răspuns:

Faceti mai un test, pentru siguranta.

| niku06 a răspuns:

Iti inchipui daca ii ramanea unul din "pre" in vagin ce se intampla... ce tampenie.
Cum sa fii asa prost...mai bine iti cumperi un spray anti ejaculare!
in fine...
e 17-25 ley un test de sarcina, ii este greu sa'l faca...
nu are de ce sa'i fie rusine e ceva normal sa faci, daca ai dubii.

| Heaven_Ella_1995 a răspuns:

Daca i-a venit ciclul nu cred ca e insarcinata insa poate face un test de sarcina