| GothLikeFree a întrebat:

Buna TPU am o intrebare pentru fete. Cum "preferati" baietii, cu burtica sau scandura? Adica vreau a zic ca am putina burtica ( nu gras) am 14 ani.
Să mă pun pe slăbit...sau?
Mă simt bine asa cum sunt! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ArianaDwen a răspuns:

Daca te uiti in oglinda si iti place ce vezi chiar nu ai nevoie de parerea noastra happy
simte-te bine in pielea ta si numai pune pret pe toate detaliile marunte

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta nu e burta! Asta e protectia muncii! rolling on the floor)

| RedheadOnTheRun a răspuns:

De ce ne intrebi pe noi, daca tot zici ca te simti bine in pielea ta? Ramai asa cum esti, exista de toate pentru toti, si cu siguranta vei gasi o fata care sa te placa.

| NameHarris a răspuns:

Burta le tine de umbra cand stau in genunchilaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum o dai bine nu e in ziua de azi pentru ca fetele sunt foarte sucite. daca esti slab "uite scandura ", daca ai muschi " uite curvarul, DESIGUR a facut sala doar sa atraga fetele " daca esti gras "uite porcul". cel mai bine e sa te simti tu multumit cand te uiti in oglinda, daca te iei dupa gura lumii, cum o dai bine nu e.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cu scindura si 2 cuie, asa prefera elelaughing la 14 ani i ti arde de fete? Lasa le in pace.

| ywar a răspuns:

Baga in tine shaorma frate, ce slab! Aio burta? Perfect! Chelie? Aia arata ca esti "like a boss". In rest calareste-le ca pe draci, scoate untul din ele cu burta la vedere si tricou mulat, Obligatoriu!