| bteodor a întrebat:

Intrebare pentru fete: Preferati baietii fara par pe piept sau cu?

Răspuns Câştigător
| Me01 a răspuns:

Buna
Cand începi o relație nu ai de unde sa STI daca are sau nu par pe piept ca i-l vezi îmbrăcat tot timpul, deci pentru mine e indiferent atâta timp cât e un băiat normal.

17 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Prefer păr fără băieţi.hee hee

| Alisse a răspuns (pentru NOname):

La fellaughing

| anonima0101 a răspuns (pentru NOname):

Si eu laughing

| JustDeedee a răspuns:

Mai conteaza daca are sau nu? laughing Eu zic ca deja acest lucru e o fita!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Fără. : ))
Întrebare pentru băieți: vă epilați, doar pentru a fi pe placul... fetelor? surprise

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea asta nu prea merge aici. la baieti parul pe piept e semn de maturitate, de cate ori nu ai auzit sa ne luam la misto intre noi )( nu ai par pe piept ma taci din gura, si dupa readeam ca prostii ). aici majoritatea au 15 ani, iti dai seama ca nu ar aprecia asa ceva. nu am zis acum ca un baiat trebuie sa aiba o tona dar si fara, parca e ciudat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paros si virilhappy

| fearlessss a răspuns:

Nu e un aspect mult prea important.dar mai bine fara, chiar mult mai bine.

| Biiskrem a răspuns:

Cât mai mult, cu siguranță. Vreau un Bigfoot lângă mine.
Întrebare pentru tine: preferi fetele fără păr pe piept sau cu?

| bteodor explică (pentru Biiskrem):

laughing Eu ma refeream la baieti cu putin par pe piept. Si nu, nu mi-ar place fete cu par pe piept.

| Andreeac33 a răspuns:

Faraa, prea mult par e scarbos deja.

| Me01 a răspuns (pentru Andreeac33):

Buna. Daca stai cu un băiat 3 luni începi sa ti la el, sa i-l iubesti si după 3-5 luni faceți sex si vezi ca are par pe piept te despărți de el ca e prea scârbos? Nu prea cred

| Andreeac33 a răspuns (pentru Me01):

Nu, dar ai intrebat cum prefer.Ei bine, asa prefer, doar ca nu e o mare problema daca are par pe piept. happy

| GăbițuGabriel a răspuns (pentru Me01):

Corectwinking ai dreptate

| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns:

Pentru mine e indiferent, sa fie cum ii place lui ca daca e sa am un prieten, o sa-l iubesc asa cum e, dar sa nu se epileze chiar peste tot (maini sau picioare). happy

| deeamaria a răspuns:

Fara

| MirelusRoxi a răspuns:

Fara, e scarbos daca are prea mult!