| Sebi00 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare pentru voi big grin am o prietena ..si mna asa ma sarut cu ea si asa dar vreau sa ma sarut cu ea french cu limba.da nu stiu cum sa-i zic daca o intreb ca si ea e mica are 14 eu 15..si cum sa-i zic ..ca mi-e asa sa-i bag limba in gura si ei poate nu-i place ma intelegeti voi un sfat..ms mult dau funda :*

4 răspunsuri:
| inlovewiththerainbow a răspuns:

Nu fi stresat, totul vine de la sine. De unde vei ști dacă-i place decât dacă nu încerci?

| reihiuke a răspuns:

Pai nu o bagi asa in gura. Va sarutati pe buze apoi incerci sa atingi usor cu limba. Daca ii place, va face si ea la fel si atunci "poate va intalniti" laughing Daca ii place va deschide gura. Trebuie sa simti. happy

| ForeverYoung99 a răspuns:

Buna.Uite aici niste sfaturi. Sper sa te ajute! Mult noroc!

http://www.codrosu.ro/......tat-video/

| TheProsexionist a răspuns:

Intreab-o daca ii convine, ce mare lucru?