| LovelyGirl78 a întrebat:

Buna` TPU, am o mare problemasad Ieri am fost cu prietenul meu, am facut petting, cum` facem de obicei, mi-a atins zona intima cu mana, mai mult ca o masturbare dar dupa ce si-a atins penisulbig grin si-a pus penisul pe zona mea intima, spre vagin la intrare si nu am simtit ca si cum ar fi` ejaculat, dar totusi imi e frica sa nu fii ramas insarcinatacrying, este posibil`? rog seriozitatesad

Răspuns Câştigător
| 0000anonim0000 a răspuns:

Nu, nu ai cum sa ramai insarcinata. Daca a fost la intrarea in vagin, si el nu a introdus-o complet, si nu a ejaculat... nu ai cum. Nu ai pentru. ce sa iti faci griji. Funda?happy

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este posibil daca a existat contact intre organele voastre genitale, fara ac el sa foloseasca prezervativ.

| Jack a răspuns:

Pai tu nu l-ai intrebat daca si-a dat drumul sau nu?
aaa stai ca acum vad sa inteleg ca nici nu si-a introdus penisul in vaginul tau? daca nu l-a introdus deloc atunci nu ai cum sa fi ramas insarcinata happy daca cumva vei avea un copil cine stie terog imi placerea sa-i pui numele bogdan :X mi-ar placea mult :X!rolling on the floor

| Lorenada a răspuns:

Dar de ce nu il intrebi mai intii pe el daca a ejaculat sau nu? Iti iei un test de sarcina si vei vedea daca esti sau nu insarcinat, nu dispera ca nu asa deodata poti ramine insarcinata.cu cite ziele inainte de aceasta ai avut ciclul menstrual? in cazul cind nu ai ovulatie nu poti ramine insarcinata

| AndreeaaDewww a răspuns:

Fa un test de sarcina!

| bubu_5480 a răspuns:

Stai asa... daca nu a ejaculat in tine nu ai cum sa fi insarcinata dar pentru linistea ta asteapta menstruatia sau fa un test.tongue