| love96 a întrebat:

Am sa fiu cat mai directa. Iubitul meu m-a masturbat iar acum ma doare știți voi ...acolo. Ma gândesc ca poate fi o răceala sau sa fi facut el ceva ca sa ma doară... Asa ca întrebarea mea e a facut el ceva sau poate fi o răceala si ar trebui sa merg la medic?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Durerea se datoreaza masturbarii care se pare ca a fost mai energica si posibil si ca durata destul de indelungata. Daca toate fetele care se/sunt masturbate s-ar duce la medicul ginecolog sa le badijoneze sau sa le mangaie "pasarica" acestia ar avea de lucru zilnic ceva de speriat.Te poti linisti deoarece in 2-3 zile durerea va dispare si pasarica va fi iarasi ca si noua. laughing Multa sanatate.

1 răspuns:
| Klandestin a răspuns:

Ii normal sa te doara putin mai sus, nu stiu sa iti spun exact, sunt baiat, dar stiu de la prt mea laughing :3