| anonim_4396 a întrebat:

TPU! am si eu nevoie de mare ajutor. ziua iubitului meu va fi peste cateva zile si nu stiu ce sa ii iau cadou. el e genul de baiat foarte cool si destept. help pls. Dau funda happy

10 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Da-ne banii, vedem noi ce ii putem lua! Indiferent de cadou, daca-i inteligent apreciaza sufletul care l-ai pus cumparand acel cadou!

| Lilia2621 a răspuns:

Pai cumapar-i un parfum, un maiou cu numele lui sau cu fotografia voastra impreuna

| IMC90 a răspuns:

Daca tu, care se presupune ca-l cunosti cel mai bine nu stii, noi de unde pusca si cureaua lata sa ghicim ce-i place aluia?

Răspuns utilizator avertizat
| neutrino a răspuns:

Ne pacalesti. Daca el era asa de destept, tu nu ne puneai acum aceasta geniala intrebare.

| IMC90 a răspuns (pentru neutrino):

Tare laughing)) Ti-as da funda, da nu pot laughing

| WhiteLover a răspuns:

Daca e destept cumpara-i o carte care sti ca ii place.un ceas daca e cool.sau poti sa il surprinzi cu ceva facut de tine, sau ceva personalizat

Răspuns utilizator avertizat
| iKivy a răspuns:

Cumpara-i un ceas, o pereche de blugi, sau du-l tu intr-un magazin si spune-i (in functie de buget) te-am adus sa-ti alegi ce vrei de aici big grin sau nu stiu. o sa se bucure oricum big grin Funda? happy