| Mrn777 a întrebat:

Am si eu o intrebare as dori sa stiu daca un copil virgin foloseste un v.n artificial mai este virgin? Tin sa precizez ca inainte sa-l folosec eram virgin!(Rog seriozitate)

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul baietilor folosirea termenului de virgin este improprie/fortata deoarece nu apare absolut nicio modificare de natura fizica dupa intretinerea unor contacte sexuale. Iar faptul ca in locul palmelor tale alegi sa folosesti orice altceva, actiunea in sine se numeste tot masturbare. Sa ai satisfactii in continuare.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cum ai observat faptul ca nu mai esti virgin? Virginitatea ti-o pierzi cu un vagin de femeie, nu cu unul de cauciuc.

| mihai69 a răspuns:

Ai grijă, că dacă te obișnuiești prea mult cu el, virgin o să mori!

| kandaraki a răspuns:

O daaaaaaaaaaaaa! mai folosesc baietii asa ceva in ziua de azi? chiar atat de greu e sa te culci cu o dra? esti virgin pina ce nu te culci cu o fata REALA!

| Maria_Elena_Chirca_1991 a răspuns:

Din punct de vedere teoretic, pana la contactul sexual vaginal, anal sau oral al unei femei/barbat, baietii sunt virgini.