| adutza99 a întrebat:

Am si eu o intrebare:Cum poate o fata sa se masturbeze? Rog seriozitate...

P.S.1:Am 15 anilaughing
P.S.2big grinau fundita pentru cel mai bun raspuns:*
Multumesc!

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Chiar nu ai nici o idee?

| adutza99 explică (pentru Dash):

Ba da, dar vreau sa vad ce ziceti voiwinking

| DeeaMarry a răspuns:

Un sfat: Data viitoare foloseste PS si PPS in loc de PS1 si PS2. Asa e corect happy.

| Elvina a răspuns:

Cu degetele. Nu ai vazut in filmele alea pentru adulti?

| FcRb1923Madalin a răspuns:

Iei si u un morcov, castravete, pix, periuta de dinti sau mai simpluuu cu degeteleeee fataa

| NikkiNicoleNikki22 a răspuns:

Iti bagi degetel sau *** un pix cv care seamana k un pienis sau iti freci clitorisu laughing LOOL a eu 13 ani su stiu mai bine ca u in fne baftalaughing

| adutza99 explică (pentru NikkiNicoleNikki22):

Si eu stiam de deget, dar vroiam sa vad daca mai stiti voi cv