| CoKo4ever a întrebat:

am si eu o intrebare. Imi place de un baiat din clasa, avem amandoi 14 ani, si nu stiu daca si el ma place, din cate observ eu cred ca da, adica in ore cand face caterinca se uita la mine sa vada daca rad si chestii de genul asta, in pauze ma ia in brate, dintre toate fetele doar cu mine vorbeste, a zis ca celelalte fete sunt nesuferite. Eu de felul meu sunt foarte cocheta, iar toti baietii imi pun mana pe fund si pe sani (inclusiv baiatul de care imi place), spuneti.mi si mie ce o sa fac! Funda:*

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Vrei sa stii ceva ce sti, cum ar fi ca baiatul asta te place...

| ριтιкαα a răspuns:

Baiatul asta te place, dar o sa il faci sa nu te mai placa daca ii lasi pe toti sa iti puna mana pe fund si pe sani.
Asa ca ai grija in cont. ca de placut te placehappy

Funda?

| CoKo4ever explică (pentru ριтιкαα):

Poi eu nu ii las pe ceilalti dar baieti sunt baieti, iar baiatul asta cand ceilalti baieti imi pun mana se cearta cu ei...

| ριтιкαα a răspuns (pentru CoKo4ever):

Ei bine daca se certa cu ei, adica mai clar spus e gelos e clar ca te placehappy