| Didiiii2520 a întrebat:

Am si eu o problema ..am fost cu un tip 7 luni si cv, in tot acest timp au fost multe despartiri dar urma impacarea care era minunata :-s! Dar acum totul s-a terminat. el a fost plecat timp de o luna la munca, eu nu stiam ce facea el pe acolo in schimb el stia tot! Ajunsesem sa numai ies din casa, pentru ca ieseau vorbe ca eu umblu cu altul si am zis ca mai bine stau in casa decat sa ne certam. Acum 5 zile a venit acasa, eram despartiti m-a sunat ca vrea sa ma vada, am acceptat si ne-am impacat. am fost la el acasa am vorbit cu maicasa, toate bune si frumoase timp de 2 zile, cand aflu ca el este in oras cu o alta fata, nu imi venea sa cred asa ca m-am dus sa ma conving si pana la urma asa era asa ca m-am despartit de el. Am stat toata ziua in casa si plangeam pentru ca nu intelegeam de ce a vrut sa ne mai intalnim si sa ne impacam daca el vroia sa umble cu alta :-((! Aseara am iesit si eu in oras sa nu ma mai gandesc la el. dar, mai rau mi-am facut pentru ca era cu o fata in parc si se saruta cu ea. Eram distrusa, imi venea sa plang dar, m-am abtinut! Cand vine noaptea parca sunt intr-un vis urat din care nu pot iesi. sunt eu mica si poate ca unu scpun ca nu poti iubii la 14 nai, dar poti! el are 20 si m-am gandit ca poate s-a dus cu fata aceea pentru ca eu nu vroiam sa fac sex cu el. Va rog eu sa ma ajutatii! Nu la misto. cum pot sa-l uit?

4 răspunsuri:
| PinkLips847 a răspuns:

Si eu am trecut prin ceva de genu, ar nu asa rau ca tine...
Stiu ca doare scumpo sa vezi persoana iubita cu o alta fata. Dar el e nesimtitul care nu merita o comoara ca tine.
Stiu ca e greu sa uiti pe cine iubesti, dar trebuie, caci altfel numa iti vei face rau. Si intr-adevar si diferenta de ani e putin cam mare, dar nu asta e problema caci in Dragoste si Razboi totul e permis.
Eu am 15 ani si te sfatuiesc asa ca o prietena sa zicem, sa uiti de nesimtitul asta cac nu te merita si sa incerci sa gasesti un tip mai aproape de varsta ta si care sa te merite pentru ceea ce esti. Nu pentru sex.
Eu sper sa te ajute sfaturilșe mele scumpo ca stiu prin ce treci. Daca vrei sa mai vb cu mine sau sa te ajut poti sami trimiti mesaje pe privat si dupa aia mai vedem.
Bafta si ai grija de tine kiss

| Didiiii2520 explică (pentru PinkLips847):

Multumesc mult. am incercat sa-ti trimit mesaj pe privat dar, nu am reusit :-(!

| PinkLips847 a răspuns (pentru Didiiii2520):

Nu stiu de ce...mai inearca happy daca nu, facem noi cumva big grin

| Didiiii2520 explică (pentru PinkLips847):

Nu stiu, nu reusesc. ptoate ca sunt noua si de aia thinking