| bobik91 a întrebat:

Am si eu o problema. Prietenei mele i'a venit menstruatia dar a tinut 2 zile si apoi s-a oprit. Este cv in neregula? Trebuie sa ne facem griji?

Răspuns Câştigător
| MissxD a răspuns:

Nu. Pentru ca cativa ani, pana la 20 si ceva sunt dereglari ale menstruatiei si nu au o data fixa in care sa inceapa si in care sa se termine

2 răspunsuri:
| Forev3rAlone a răspuns:

Nu.stati linistiti.si apropo apreciez ca iti pasa ata de mult de sanatatea eihappywinking tine-o tot asa happy

| bobik91 explică (pentru Forev3rAlone):

Pai normal ca imi pasa. doar suntem impreuna de 2 ani si 7 luni.