| I9irina a întrebat:

Am si eu o problema urgenta. Am o imprimanta HP deskjet D1460 si nu am mai folosit-o de ceva timp si acum cand vreau sa o folosesc nu-mi recunoaste documentele. Imi puteti spune ce sa fac. Va rog e urgent. Funda la cel mai bun raspuns, cel mai folositor. Scuze de categorie.

Răspuns Câştigător
| Ferra a răspuns:

Daca nu printeaza e posibil sa se fi uscat buretii de la cartuse,scoate cartusele si pune-le in apa calda/fierbinte, doar cu partea aceea pe unde scoate jetulwinking sper ca mergewinking daca nu, cumara-ti altele

3 răspunsuri:
| imiplaceciocolatamult a răspuns:

Nu inteleg! de ce pui intrebarea asta la categoria,, dragoste si sex"? doamnee.esti culmea

| I9irina explică:

Pentru ca este cea mai populata categorie. Logic.

| I9irina explică:

Daca nu cumpar alta imprimanta. Ca ma scoate din sarite.