| Tiger7777 a întrebat:

am visat o fata roscata, frumoasa, avea pistrui dar in realitate nu am vazut-o niciodata. In vis am vazut-o pe strada si parca stiam ca ma place, m-am bagat in seama cu ea si am chemat-o la club dupa ce am vorbit...Am stat in club un timp dupa m-a chemat afara ca sa bem niste sticle de Jack D. In vis si eu si ea eram beti, dar nu am facut sex sau ceva (nu stiu de ce, in viata reala as profita) ci era a doua zi si ningea, eu mergeam cu mama nu stiu unde si am vazut-o, a trecut pe langa noi si cand mi-am intors capul dupa ea m-a chemat sa imi zica ca ar vrea sa fac sex cu ea ca stie ca-s virgin. Am acceptat dar atat a fost visul si m-am trezit din pacate sad. Aveti idee de ce am visat asa ceva? Sunt baiat, am 15 ani si sunt virgin...

6 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Frate visurile astea sunt normale, urla hormonii in tine, nu judeci si tu la 15 ani?
Ce ar putea sa insemne visul ala?!
Doar nu vine aia din vis sa sara pe tine...

| Necunoscut112 a răspuns:

Din cauza hormonilor.

| Necunoscut112 a răspuns:

E o dorinţă de-a ta să o faci cu o roşcată pistruiată, din păcate visurile nu devin realitate.

| Kiwibibilă a răspuns:

E o tensiune sexuala puternica in tine si de aceea visezi pornache. Cat despre fata aia, sigur ai vazut-o odata dar nu iti aduci aminte. Cica pe toti oamenii pe care ii visam i-am vazut macar odata in viata.

| Veltorb a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Nu neapărat creierul uman de multe ori "amestecă" informațiile în vis, deci e posibil ca fata din vis să fie o combinație a mai multor fete văzute de curând.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Creierul proceseaza informatiile din ultimile zile (creierul are un fel de 'software' care grupeaza informatia in: informatie utila si inutila), iar noi visam toate informatiile procesate (doar ca un vis il tinem minte maxim 5 minute, noi visand toata noaptea, dar nu realizam asta). Insa poti avea un vis lucid (in care tu esti constient ca visezi, astfel ca poti controla actiune - poti fi un fel de Dumnezeu), atunci e clar... totul a fost o inscenare a mintii tale. In caz ca nu cu siguranta fata aia exista in realitate (ai vazut-o pe strada si ti-a atras atentia, etc.), iar in ultimile zile ai vazut ceva legat de un club, de o sticla de Jack Carutasu', imagini cu o ninsoare, pe mama ta, ai dat una mica, s-a.m.d.