anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Hello TPU big hug... care sunt reactiile unui baiat cand te place?

Răspuns Câştigător
| NuMaContrazice a răspuns:

Incearca tot timpul sa se bage in seama cu tine, daca te vede ca vorbesti cu un baiat pune botu', daca te vede ca te uiti la el incearca sa se de-a mare, sa te impresioneze, daca ai probleme (vrea sa te bata cineva) si e curajos iti sare in ajutor, incearca sa ii indeparteze pe baietii din jurul tau care incearca sa flirtreze cu tine si tot asa...
Acum depinde si de caracterul lui, eu asa as face, dar daca e mai timid nu se prea baga in sema cu tine ca ii e rusine. laughing Funda?winking

16 răspunsuri:
| NuMaContrazice a răspuns:

De obicei ciudate laughing

| AMa19 a răspuns (pentru NuMaContrazice):

Cum ar fi? happy

| Cybertron99 a răspuns (pentru NuMaContrazice):

Merita funda raspunsul luiwinking

| NuMaContrazice a răspuns (pentru AMa19):

Incearca tot timpul sa se bage in seama cu tine, daca te vede ca vorbesti cu un baiat pune botu', daca te vede ca te uiti la el incearca sa se de-a mare, sa te impresioneze, daca ai probleme (vrea sa te bata cineva) si e curajos iti sare in ajutor, incearca sa ii indeparteze pe baietii din jurul tau care incearca sa flirtreze cu tine si tot asa...
Acum depinde si de caracterul lui, eu asa as face, dar daca e mai timid nu se prea baga in sema cu tine ca ii e rusine. laughing Funda?winking

Răspuns utilizator avertizat
| Different69 a răspuns:

Te ia in brate si da cu tine de toti peretii laughing

| Indestructible a răspuns:

Temperatura corpului scăzută sub 33 grade, spasme temporare şi căderea părului pubian.

| tsunami11 a răspuns:

Eu cind vorbesc cu o fata de care imi place incerc tot timpul so impresionez.Si alteori put fi ingrijorat insa reactile depind de cum discut cu ea.

| floricica1995 a răspuns:

Ei bine, se uita la tine altfel.

| KameliaU a răspuns:

Se uita mereu la tine, se da bine pe langa tine.Dar depinde si de baiat, daca e rusinos sau ceva de genu iti va arunca doar priviri. Daca nu e rusinos, o sa vina la tine si o sa te intrebe una alta, iti dai seama dupa cum se comporta ca ii place de tine! Funda?

| Dony91 a răspuns:

Cand vorbesc cu o fata de care-mi place, nu stiu pe ce lume sunt.

| Saphir100 a răspuns:

Depinde de fiecare baiat!

| Mikii193 a răspuns:

Iți dă atenție, se baga mereu în seamă, e tot timpul alături de tine, îți sare în ajutor, tot timpul face ceva să iasă în evidență și bate mereu apropouri.happy

| Sesquacki a răspuns:

Are emoti in preajma ta happy, isi gaseste cu greu cuvintele, si cu siguranta daca o sa-l iei de mana o sa fie transpirata :d

| AMa19 a răspuns (pentru Sesquacki):

Sa sti ca am sa incerc asta. happy

| geo97FPP a răspuns:

Cand este prin preajma ta il iau transpiratile si nu stie cu sa-ti zica k te iubeste!