| Alexandra_8746 a întrebat:

as dori sa te intreb care sunt reactiile unui baiat cand te place?

Răspuns Câştigător
| Pandarzv a răspuns:

Hei
la un baiat obs uneori ceva mai greu daca te place dar sunt evidente reactiile.
Daca te place se uita la tine.ii ie cam jena sa vb cu tine... adica te saluta te intreaba ceva si cam atat.in rest se uita la tine si asteapta sa faci tu primul pas eu fiind baiat stiu mai bine si cam 97% din cazuri sunt asa cum iti zic.
Deci daca si tu il placi du-te la el fa-ti curaj si spune-i ca simti ceva pentru el apoi si el iti va spune daca te place.
Mult noroc
o fundtitza pls :*