| anonim_4396 a întrebat:

..as dori sa va spun povestea mea, care este una destul de dificila. Deci sa incepem. De acum aproximativ 3 luni am inceput sa ies cu un baiat pe care il cunosc de cand eram mica. Mie mi-a placut de el, si lui de mine...tin sa precizez ca eu am 14 iar el 17, mda..mai mare,dar este mult mai copilaros decat pare. Problema este ca mama s-a bagat pe gatul lui,l-a jignit,si pana la urma l-a facut sa ma paraseasca,chiar daca noi eram impreuna,iar eu il iubeam foarte mult. Acum nu-mi mai vorbeste,daca incerc sa-l bag in seama zice pleaca,.el ma considera pe mine vinovata pentru problemele pe care i le-a facut mama. A trecut o luna de cand s-a intamplat asta,iar eu nu-l pot uita, sufar foarte mult pentru el! Va rog, ajutati-ma cu niste sfaturi. Ce-as putea face sa nu-l pierd?! mai ales ca inca e singur big grin funda:*

6 răspunsuri:
| Diavolulestefemeie a răspuns:

Balda mai are pestehappy Trezi peste! Daca "te iubea"asa mult nu ii pasa ce spune maicata happy Nu te arata disperata laughing Uita-te in jurul tau,sunt multi alti baieti mai frumosi, gentili, inteligenti, etc, etc happy
P.s":sper sa ti cont de sfatul meu! *kiss*

| SkyPilot a răspuns:

Ii ceri sa va intalniti si sa vorbiti. Ii spui exact ce ne-ai spus si noua aici, doar ca mai frumos si insistand pe sentimentele tale pentru el.

| ywar a răspuns:

Va iubeati mult? Tu te auzi ce spui? La 14 si 17 ani voi va iubiti? Pleaca de aici si invata pentru examenele din vara. Lasati prostiile! A facut bine ca ti l-a alungat pentru ca tu trebuie sa inveti, ai examene! Si nu te iubea el pe tine. Baietii vor savarina la varsta asta. Au si ei 17 ani si vor sa ****... pardon sa agate.

| Neuronul a răspuns:

Eu zi că mama ta avea dreptate într-o oarecare măsură.
Poate ştia că el fiind mai mare va dori de la tine doar sex şi de aceea l-a alungat, ca să nu suferi!
Totuşi, mama ta de ce nu îl place pe acest băiat? thinking

| Bogdan6969 a răspuns:

Deja ma doare capu laughing))

| Plesca_Petrica_1980 a răspuns:

Complicata treaba se vede ca esti infocata baiatul e fraier mama lui nu poate sa-l controlezo tot timpul