| dAnIeLcLaUdIu a întrebat:

as vrea si eu niste idei de surprize pentru iubita de ziua noastra.

Nu stiu ce sa mai fac,la urmatoarea aniversare facem un an si jumate, si nu stiu ce surpriza sa ii fac.

Tinand cont ca eu trebuie sa plec si nu o sa pot fii langa ea, si nici sa ii trimit ceva prin posta sau asa nu o sa pot( merg la armata crying ) si nu stiu cum sa ii fac o surpriza si nici ce sa contina surpriza aia.

Eu ma gandeam sa fac saptamana asta( pana duminica ca atunci plec) un email unde sa ii pun atasate chestii(iagini sau ceva scris, sau link)si de ziua noatra sa ii dau id si parola sa le vada....mergand pe varianta asta, ce as putea sa ii atasez in mailul respectiv?

cel mai bun raspuns, are funa!

5 răspunsuri:
| AnnnaMarrria a răspuns:

Eu nu as fi deloc incantata De aceasta surpriza virtuala, e ziua noastra si nu a internetului sau a cadourilor virtuale.Ii poti face un album cu poze si pe spatele fiecarei poze sa pui un cartonas colorat pe care sa scrii povestea voastra! Daca e ziua voastra trebuie sa faci ceva semnificativ! si daca e sennificativ si e ziua voastra ar trebui sa fiti impreuna..sa va petreceti rimpul ramas impreuna in totalitate! poate si o cina romantica..pe fete le impresioneaza profund... ceva dragut si semnificativ

| dAnIeLcLaUdIu explică (pentru AnnnaMarrria):

Eu nu am cum sa fiu cu ea in ziua aia, ...nici macar cea mai mica sansa, deloc, sanse 0, de aia am zis cv virtual
deci ai vreo idee de genul asta?

| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Avand in vedere ca o sa pleci o vreme, ti-as recomanda sa o inviti undeva, si sa va petreceti o zi sau doua impreuna, o escapada, daca ma intelegi ce iti spun, si chiar ai putea sa-i faci cateva cadouri, cat de marunte, gen carte, cd, dvd, etc, suveniruri, ma rog, un cadou chiar si flori. Oricum si fii tu insati!

| Dima_Robert_2000 a răspuns:

Ar merge linkul si pozele despre care vorbeai si incarca sa ii dai un obiect care sa il tina mereu la ea si poate obiectul sa aiba si o mica poveste. Poate un lucru mai vechi la care ti mult sau care sa semnifice ceva pentru voi ex: un lantisor, o bratara etc...

| dAnIeLcLaUdIu explică (pentru Dima_Robert_2000):

I-am dat duminica un elmo laughing
care il am de 3 ani...si i l-am dat pe ala
alte idei?