| HelloKittyM a întrebat:

Iubitul meu e romantic cu mine doar cand e vreo aniversare de a noastra sau cand e vreo sarbatoare gen ziua indragostitilor, craciun, paste. mi-as dori sa imi fac o surpriza, sa-mi lase o scrisoare in posta sau ceva de genul. Ce sa fac?

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fa-i tu 3-4 surprize de genul asta, va intelege

| VadTot a răspuns:

Pai si ce ne spui noua toate astea si nu lui?laughing Spune i ce te macina si gata problema. daca nu next boys ok?
Succes!

| RAY a răspuns:

Acum i ceri harti in viitor i vei cere banii oare cum va vi, trist cu voi fetele nici voi nu stiti ce vreti sincer

| Azµre a răspuns:

Așa și cum vine asta... "mi-as dori sa imi fac o surpriza"

| h3r a răspuns:

Ce mai vrei? E foarte bine băiatul.
Nu vrei să vină cu mariachi? O să ai timp.
Exagerezi cu scrisoarea!

| AleXisAleXis a răspuns:

Visezi cu ochii deschisihee hee
Nu mai sunt acest gen de baieti dar merita sa incerci. Baga in discutie faza asta cum ca ti-a zis o prietena ca ea a primit de la iubitul ei scrisoare de dragoste si ii zici ca si tie ti-ar placea dar inca nu ai primit. Sau ca ai vazut un film de genu.

| gazza01 a răspuns:

Poi, incearca sa'i spui ca vrei sa fie mai romantic cu tine, mai atent... Poate se va schimba;-? alta metoda nu vad. Sau incearca sa'l iei tu cu dulcegarii, poate isi da si el drumu!

| Azµre a răspuns (pentru gazza01):

Neața! Vezi că ți-am lăsat un mesaj pe privat. Numai bine!

| darkmyrage a răspuns:

In ziua de azi baietilor le este rusine sa isi arate sentimentele in public.Iar chestia cu scrisoarea nu cred ca o sa se intample asa curand. Oricum poti spera.puppy dog eyes Ai grija de tine.