| Chachi913 a întrebat:

Azi am facut sex împreuna cu iubitul.am facut-o protejat normal dar pe la sfârșit, am facut-o si anal. Atunci, prezervativ-ul s-a rupt. dar nu o bagase pe toata. Bagase doar un sfert din ea. Nu s-a rupt la cap, s-a rupt mai pe jos, mai jos, foarte jos de capul pu**. Atunci a scos-o repede si nici nu ejaculase. As avea oare de ce sa-mi fac griji? Menstruatia trebuie sa-mi vina in 9 zile. Voi ce ziceți?

10 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Daca tu crezi ca din sexul anal pot iesi copii, atunci.e clar! ai grija ca vei omora oameni daca nu pui mana sa te instruiesti

| AlexanderAdrian a răspuns:

Sexul anal nu duce la sarcina decat daca sperma se prelinge cumva pe vagin si in interiorul acestuia.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU cred că ai motive de îngrijorare!

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca s-a rupt la anal nu trebuie sa-ti faci griji! dupa cate stiu eu(si cred ca stiu destul) prin sex anal si oral nu se fac copii! distractie placuta in continuare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce jignesti?

| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, nu se stie. Se va vedea de acum.

| Byucc a răspuns:

Daca dupa ce s-a rupt nu ati mai facut nimic sunt slabe sanse sa ramai insarcinata. In primul rand pentru ca sansele sunt slabe oricum, cu sau fara prezervativ, daca e anal. Si in al doilea rand pentru ca nu a ejaculat. happy

| KobraXS a răspuns:

Nu,din ejacularea in partea anala nu vei ramane gravida doar cand vor zburz porci.

| OmuCuBasca a răspuns:

Io zic sa stai cool! happy