| IoanaBibiG a întrebat:

.am facut sex(protejat) cu prietenul meu acum 2zile...el a crezut ca ejaculase in prezervativ dar ejaculase in mine. A vazut imediat ca prezervativul era rupt iar eu speriata m.am dat jos din pat si toata sperma cazuse jos..am fost la baie si MI.a mai curs putin. Am luat Dupa 3h pilula de a doua zi Postinor iar Dupa 12h cealalta pastila... Am avut ciclu de pe 23ianuarie pana pe 26 si Inca 2 zile scurgeri. Pete. Se curata. Am si menstruatia neregulata. Exista riscul sa raman insarcinata? Off astept un raspuns bun. Nu MA simt bine, MA gandesc la orice

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta se intampla cand toti p... fac sx

| L1feDRAIN a răspuns:

Nu-s expert in astea, iti zic doar ca trebuia sa apesi cu o categorie mai jos la pus intrebarea.

| CdeMetal a răspuns:

Daca ți-a venit ciclul clar că n-ai rămas.