| EricaMia a întrebat:

Cer seriozitate, si intelegere, atat!

Vara asta, in ultima zi de vacanta, eu si prietena mea cea mai buna am zis sa facem o noapte de neuitat happy A dormit la mine, n-em imbatat, eram moarte bete! Si la 3 noapte ne-a apucat pe noi prostiile laughing! A fost ideea mea! Am fumat, si ea la un momendat zice : Hai sa ne uitam la porno! Eu am cazut de acord! Am ales un film cu lesby! straight face Ne-am uitat, si recunosc, ne-am incnins! Eu am iesit la balcon, pentru ca ma simteam rau, putin! Si cand am intrat in casa, am ramas socata, a inceput sa ma sarute, pasional..bla bla bla..deci am facut-o cu ea! Vreau sa va spun ca nu sunt lesby, am o relatie cu un baiat de 2 ani deja!winking Insa problema e ca de atunci noi nu mai prea vrobim, doar : Buna ce faci?! Ce pot face, pentru ca imi vreau prietena inapoi!
FUNDA! Cer seriozitate!

13 răspunsuri:
| Mihaelaa98 a răspuns:

E o mare problema.Ar trebui sa vorbesti cu ea si sa o intrebi de ce nu mai vorbeste cu tine asa mult.

Poate s-ar fi indragostit de tine, iar acum ii este jena, ca nu cumva sa o crezi nebuna. Orice e posibil. Scoate-o la un suc, intr-un parc, dar sa fie mai retras locul, ca sa poti vorbi clar si direct! MUulta Bafta!

| EricaMia explică (pentru Mihaelaa98):

Nu s-a indragostit, are si ea prieten happy

| Oana92 a răspuns:

Trebuia sa te gandesti la asta atunci! e clar ca e jenata de ce s-a intamplat si evita compania ta, si e si mai clar ca nu va mai exista prietenie intre voi
!

| LolaLollita a răspuns:

Dupa o asemenea aventura, nu cred ca ma mai puteti privi cu aceeasi ochi. Decat daca purtati o discutie fata in fata si stabiliti ca a fost o distractie si a trecut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cata prostie...

| KeporLove a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa discuti cu ea.
Ea se simte jenata de ceea ce a facut de aceea te "evita" si nu mai e asa apropiata. Incearca sa discuti serios cu ea. si afla poate ea e "lesby" si se simpe ciudat ca a facut chiesita asta.

Cauta un loc mai retras. in care sa discuti cu ea sa fiti numai voi sa nu mai afle nimeni... E o nebunie. a fost o nebunie, o distractie aventura dar in acelasi timp trebuie sa inveti si o lectie din asta. Risti dar nu iti risca si demnitatea. adica daca nu era asa "pretena" buna si te filma. sau etc.

In fine. Discuta cu ea, fi sincera, singura solutie.

| Daz01 a răspuns:

Cel mai bine e sa va chemati iubitii si s-o faceti iar. Cred ca i-ati da pe spate.

| RalucaTyan a răspuns:

Cred ca ar trebui sa stai de vorba cu ea. Evident ca se simte vinovata pentru acea noapte dar acum pe bune cand esti in stare de ebrietate nu prea mai sti ce faci.

| hotdesire a răspuns:

Comunica cu ea, lasa rusinea si vorbeste cu ea despre ce s-a intamplat

| deepinlovewithyou a răspuns:

Chiar ca a fost o noapte de neuitat laughing.
Pai, poate ca ii este rusine sa mai vorbeasca cu tine dupa atatea cate s-au intamplat intre voi, sau poate crede ca esti suparata pe ea si nu vrea sa se complice.
Incearca sa ai o discutie serioasa cu ea, iesiti undeva la un suc, cafea sau in parc si discutati normal, ca de la prietena la prietena si clarificati totul. Bafta :*!

| Miiku a răspuns:

Cel mai probabil, daca ai zis ca are prieten inseamna ca s-a jenat foarte tare de cele intamplate si. crede ca tu o crezi o nebuna si toate cele. Este foarte rusinata si ar trebui sa ii explici ca ce a fost in seara aia a fost nu-ma alcoolu` si nu altceva. Am raspuns cam tarziu dar stau cu speranta ca v-ati impacat. happy

| LittleMe a răspuns:

Eu cred ca ar fi bine sa vorbesti cu ea si sa-i spui de ce se tot fereste de tine? Daca ea cumva aduce vorba de acea seara, linisteste`o spunandu`i ca erati bete turta si nu stiati ce faceti. Adauga ca secretul va ramane intre voi 2, o mica imbratisare si cam asta e tot. Aaa, si cand vei vorbi cu ea, fi cu zambetul pe buze, daca vei fi incruntata sau vei ridica tonul vocii, va spune da doar de gura ta si va ramane la fel. Zambeste`i, arata`i ca tu ai trecut peste acel moment si convinge`o sa se poarte ca si tine. :*

| Lolsds a răspuns:

Nare nimic daca erai beata ii zici ca nu stii ce va apucat si dupa dimineata nu-ti mai aminteai ce s-a intamplat!