| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU big grin Pot spune ca simpatizez un baiat (nu il plac doar il simpatizez sper...). Mereu ma face sa rad si uneori ma mai sacaie (intr-un mod sa zicem prietenos). Imi tine partea de cele mai multe ori si cu alte cuvinte ma simt foarte bine in prezenta lui. Faza e ca ma gandesc ca daca continui sa stau prin preajma lui o sa incep sa il plac si eu nu vreau asta. Nu sunt o persoana prea "sentimentalista" si nu prea vreau sa ma atasez de el. Cum fac sa nu ma indragostesc de el? Tin sa precizez ca aproape toate fetele (disperatele) din clasa mea il plac si umbla dupa el ca niste catei. El nu le baga in seama... Sta doar cu mine si uneori cu 2 prietene (normale) de ale mele dar mai rar. Fundita :*

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Exista o vorba: tine distanta!

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru neutrino):

Orice actiune are si o reactiune, cu cat il respingi mai tare, cu atat el va incerca sa se apropie mai mult laughing)

| neutrino a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Din acest motiv, si nu numai, omul mai are si cap: sa tina reactiune inimii.

| Pustiu_Jojo_Alex_1996 a răspuns (pentru neutrino):

Corect aici ai ziso

| DalyanKawaiiiii a răspuns:

Te place n-ai cei face incearca sa fiti doar prieteni ca sa nu fiti genul acela de prieteni fii doar tu si distreaza-te cu toti prietenii