| uSa a întrebat:

De ceva timp vorbesc cu o fata si am ajuns sa ne intelegem bine, dupa circa 2 saptamani aproape ca eram impreuna ba chiar ne-am si intalnit,acum cateva zile insa am vazut-o iesind cu alt baiat si spune ca tot ce vorbeam nu erau spusele ei,alaltaieri m-am impacat iar cu ea si vorbim din nou, cand spun ceva nu stiu. "siropos" inventeaza niste scuze si iese :-s ce ar trebui sa inteleg de aici?

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Mirke a răspuns:

Saracul el crede ca a fost cu ea, ca s-au despartit si acum ca vb cu el sunt din nou impreuna, ce creduli sunt unii cand primesc ceva atentie deja se vad intr-o relatie. E DOAR O PRIETENIE PT EA. TU VREI CEVA MAI MULT.

4 răspunsuri:
| NuMaContrazice a răspuns:

Zice bine Mirke.
Nu te incurca pentru ca mai mult o sa suferi.

| Mirke a răspuns (pentru NuMaContrazice):

Saracul el crede ca a fost cu ea, ca s-au despartit si acum ca vb cu el sunt din nou impreuna, ce creduli sunt unii cand primesc ceva atentie deja se vad intr-o relatie. E DOAR O PRIETENIE PT EA. TU VREI CEVA MAI MULT.

| Mirke a răspuns:

Ca nu te place suficient si inca vrea sa fie disponibila, deci nu o sa se incurce prea tare cu tine, cand o sa apara altul mai bun iar o sa fuga.

| jimmy408 a răspuns:

Las-o balta si cautati o iubire adevarata!

| Maya13042000 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa treci peste, deoarece se vede foarte clar ca nu tine la tine cum o faci tu! este o persoana in care nu poti avea incredere asa ca mai bine nu te risti! cu siguranta mai devreme sau mI tarziu vei gasi fata potrivita pentru tine! funda?