| Neamtu_Lavinia_1997 a întrebat:

Buna TPU de curand m-am indragostit de un tip, si cred ca si el dar problema e ca el mai are o relatie de 4 ani cu o fata.am vb cu el si am ramas ipreuna....eu vreau sa ne despartim dar...el ma tot cauta.ce trebuie sa fac? astept raspunsurile voastre.multumesc!

7 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Ignora-l.Ti-ar placea sa fi tu in locul fetei respective? Si sa-i fuga ochii dupa alta.Nu interveni intre ei.Anunt-o pe prietena lui ce baiat are langa ea.Fa dreptate!

| HolyPotato a răspuns:

Nu înțeleg...l-ai făcut să se despartă de aia cu care o fost 4 ani și acum vrei să te desparți de el? Wow...

| Neamtu_Lavinia_1997 explică (pentru HolyPotato):

Nu s-au despartit pentru ca ea nu stie

| shadow222 a răspuns:

Te-ai bagat unde chiar nu trebuia sa umbli 1 si 2 acum dupa ce a lasat-o pe saraca fata ii dai papuci, pari o curva.

| Neamtu_Lavinia_1997 explică (pentru shadow222):

Deci de ce nu vreti sa intelegeti 1 nu sunt o curva si 2 eu nu stiam ca el are o rel de 4 ani cu o tipa si cand am aflat am vrut sa ne despartim.dar de fiecare data cand vreau sa fac asta... ceva ma opreste

| Kattth a răspuns:

Tie ti-ar placea sa se bage una in relatia ta de 4 ani? Poate ei chiar se iubesc si pe tine te vrea doar pentru sex sau distractie. Parerea mea e sa nu ii mai raspunzi la telefon si sa eviti contactul cu el.

| Neamtu_Lavinia_1997 explică (pentru Kattth):

Cred ca ar fi cea mai buna solutie multumesc