| grapefruit a întrebat:

Deci am in clasa o fata de care imi place si cred ca da semne ca ma place si pe mine si de valentine's day as vrea sa ii fac ceva special ca sa vada ca o plac ce ar trebui sa ii iau ce ar trebui sa fac sa ii iau un buchet de flori ceva nu stiu dati-mi si mie o idee.
Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Blooo a răspuns:

Poti folosi ideea Mayey sau poti sa ii faci ceva singur de genu unei felicitari sau ceva,si fai un buchet asortat de flori,si, si, si ai putea sai gatesti o briosa sau ceva. Fetele apreciaza mai mult llucrurile din suflet.

| Maya_2318 a răspuns:

Pai. i-ai un buchet de trandafiri rosii si o cutie cu ciocolata si puen.i un biletel in care sa-i scrii ca o placi si tot ce simti pentru ea big grin.Baftabatting eyelashes