| anonim_4396 a întrebat:

Deci, baiatul din intrebarea anterioara (cea cu frisoane si calduri) imi spune ca ma iubeste si ca vrea a fie cu mine si ca nu m-ar lasa pentru nimic.Ma alinta, ma pupa mult, ma ia in brate si se cam gandeste la un viitor in 2. Dar nu stiu de ce, mi se pare ca nu simte ceea ce spune.Am impresia ca le spune asa...ca sa ma convinga sa fiu cu el.

Voi ce ziceti sa fac?

1 răspuns:
| MaDeclarFan a răspuns:

Am uitat sa mentionez ca ma tot intreaba daca imi plac ce facem impreuna sau ziua pe care am avut-o sau ceea ce face el in privinta mea