| ILoveMyBed a întrebat:

deci imi place de un baiat, el stie ca eu il plac, de cateva luni cand ne vedem ma imbratiseaza, sau cand suntem doar cu prieteni apropiati, ma tine mereu in brate, odata chiar m-a ridicat, insa un prietenul lui cel mai bun mi-a spus ca el (cel care imi place) ma uraste, sincer nu stiu ce sa cred, sau in alta zi, el a venit in fata scoli mele, el e la alta scoala, si m-a luat in brate, dupa ce am plecat cu o prietena, a plecat si el cu un prieten, ea mi-a spus ca la vazut pe el, si pe amicul lui ca stateau acolo de vreo juma' de ora, si sau mai intamplat chesti, in noiembrie am ramas cu el afara si cu 2 amici, cand a vazut ca imi era frig, mi-a dat jacheta lui si el a ramas in tricou, deci am nevoie de sfat, credeti ca ma place, dar va rog fara mistouri, si ce ar trebui sa fac cand ma mai intalnesc cu el?

3 răspunsuri:
| BAIATUL a răspuns:

Mai fat-o tu esti oarba? Nu vezi ca baiatu ala chiar simte ceva pentru tine fiindca in ziua de azi foarte rar gasesti baieti care sa fe atat de atenti si draguti cu o fata.O sa vezi pe parcurs ca sunt tot mai putini baieti atat de bine crescuti si atat de amabili asa cum este si baiatul despre care tu ne-ai povestit.Sigur te place, da ce zic eu te palce e mort dupa tine, te doreste incearca sa vorbesti cu el si sa ii bati apropouri ca de exempu sa ii spui ca e foarte dragut cu tine si sa ii spui c aprietena lui e foarte norocoasa ca il are si el cel mai rpobabil va zice ca nu are prietena si atunci poti sa-i propui tu sa fiti impreuna. funda daca te-am ajutat!

| Alystar a răspuns:

Da te place!
Dar nu stie cum sa treaca la pasul urmator.

| cerasela1112 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vorbi amandoi. Si sa iti spun daca iti impartaseste sentimentele sau daca e doar prietenie, ca apoi sa nu te implici de una singura si sa suferi. Bafta