| KellyVreaBomboane a întrebat:

E adevarat ca iubirea fara crearta nu e iubire?

Răspuns Câştigător
| ღϨpɘcίαɭḞɘɘɭίηḡsღ a răspuns:

Fara cearta nu poate fi iubire.
Daca nu te certi cu persoana iubita. inseamna ca nu tine la tine. nu`i pasa. poti face ce vrei ca nu o intereseaza.
Nu este iubire nici daca sunt prea multe certuri. de fapt poate fi iubire. dar este una depasita de gelozie. nervi. suparare.
Toate cu masura. ce este prea mult strica. ce este prea putin nu ajungewinking

Ceaoo!

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e adevarat dar in unele cazuri cineva din relatie are chef de discutii.

| Dash a răspuns:

Pai, asa se spune, dar cu totii si-ar dori sa nu fie adevarat.

| bianca9422 a răspuns:

In principiu e adevarat
avand in vedere ce dulce e impacarea happy

| Nicky29 a răspuns:

Nu este adevarat. Fiecare iubeste in felu lui poti sa iubesti un caine ce face te certi cu el ca nu iti ajung bani de paini sa cresti copilu care l-ai adoptat?

| Florennce a răspuns:

Mda. asa e iubire fara cearta nu e. insa iubirea fara " crearta " e posibil sa fie!hee hee

| Byencutzz a răspuns:

Cateodata e prea urat sa fie totul rozhappy E ca si cand ai vedea si revedea un film. Nu ar fi ceva special. Ura este si ea un semn de iubire. N`ai obs ca baietii mici te lovesc, se imbrangesc in tine ca tu sa observi?laughing E aia, pentru ei iubire.
Hmm, dar ce dulce e impacarea dupa o ceartalaughing

| Allee_4312 a răspuns:

Nu...Poate unele persoane sunt atat de compatibile incat nu se cearta.Sau poate mereu au aceeasi opinie sau pur si simplu nu au de ce sa se certe.

| ame93 a răspuns:

Eh na.pai daca ar fi asa cum ar fi hai sa ne certam toti sa vada lumea cat de mult ne iubimlaughing

| noName31020 a răspuns:

Casa necertata cu exista crede-ma!

| onutzika a răspuns:

Nu cum asa.ce u ti-ai dori ca in reletia ta sa fie certuri nu...imi dai funda?
:d

| stoli a răspuns:

Da desigu cand iubesti trebuie sa il certi daca nu nu il iubesti si el la fel