| byby26 a întrebat:

Buna TPU este un baiat cu care am fost 7 saptamani el s-a despartit de mine sad acum cand vorbim pe internet imi trimite pupici si la scoala mereu ma saluta cand ma vede si nu stiu ce sa inteleg ma mai place sau nu ce sa fac

Răspuns Câştigător
| Kidutsa675 a răspuns:

Probabil si-a dat seama ca a facut o greseala ca s-a despartit de tine...stii ca cel mai mult apreciezi o persoana dupa ce o pierzi! Du-te direct la el si spune-i: "Ce ai de gand sa faci? Te-ai despartit de mine si acum imi fac ochi dulci? Nu te juca cu mine, ca nu-ti merge!" sau cam asa ceva! Incearca. Asa am patit si eu si fix asta i-am spus si pana la urma mi-a zis ceea ce am scris eu mai sus ca cel mai mult apreciezi un om dupa ce il pierzi! SUCCES :*

12 răspunsuri:
| KasdfghjNY a răspuns:

Poate mai are o oare care simpatie pentru tine, dar presupun ca a vrut sa ramaneti prieteni, deci cel mai bine ar fi sa discuti cu el!

| neutrino a răspuns:

Atunci cand o relatie s-a terminat, nu s-a terminat si respectul pentru partener. Este o problema ce tine de educatia fiecaruia.

| Zenit313 a răspuns:

Unde dragoste (sex) nu e..nimic nu e.

Răspuns utilizator avertizat
| Zenit313 a răspuns (pentru MadScientist):

Haha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te respecta si a vrut sa lase "usa deschisa" pentru alta data. Te-a placut cu POATE te va mai place. Daca el a vrut sa va despartiti, respecta-i decizia si vezi-ti de viata ta. Daca e amabil cu tine, te apuca strechea, daca se poarta indiferent, iar nu e bine, daca te evita, iar nu e bine... ce naiba vrei sa faca?

Răspuns utilizator avertizat
| TuRneR01 a răspuns:

Eo nu inteleg unele persoane.
Daca ai fost cu cineva, de care te-ai despartit dc nu l-ai saluta? Iti ramane un prieten, iti m-ai amintesti de clipele alea. Mi se pare anormal sa stai cu el cateva 1-2-3 cateva luni si sa treci dupa pe langa el fara sa-l saluti, e lipsa de respect

| byby26 explică (pentru TuRneR01):

Am uitat sa mentionez ca se uita lung la mine cand ma vede

| RaZZyGabriel a răspuns:

Te place. dar nu-i in stare sa tina o relatiewinking

| daNN2000 a răspuns:

Eu cred ca nu te mai place, te saluta din respect!

| Ingerashdragutza a răspuns:

E posibil sa te placa inca sau e posibil sa o faca pentru a nu te lasa sa il uiti depinde ce caracter are baiatul.