| Roxyyymona a întrebat:

Buna TPU

Eu il iubesc foarte mult pe iubitul meu dar el nu prea are incredere in mine spune ca am pe altul. eu i-am dovedit mereu cat il iubesc dar nu stiu ce se intampla cu el. Mi-a spus ca este asa gelos deoarece nu vrea sa ma piarda, voi ce ziceti cum pot sa il fac sa aiba mai multa incredere in mine?

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Fara foc nu iese fum. Probabil ca ai facut tu ceva in trecut ce i-a dat de gandit. Sau poate a observat ca privesti un anume tip,intr-un fel aparte,etc.
Iar lucrurile astea l-a pus pe ganduri.
Poate chiar nu are incredere in tine,sau poate doar se foloseste de pretextul asta ca sa-i reamintesti mereu cat e de important pentru tine.
Data viitoare cand iti va mai spune ca ai pe altul,spune-i clar si raspicat ''atata timp cat tu consideri ca te insel,si nu ai incredere in mine,consider si eu ca nu are rost sa mai continuam relatia''
Si vezi ce-ti spune!
Va ramane uimit,pentru ca sigur nu se va astepta la asta.
Si va gasi o cale de intors. Nu-i mai repeta mereu cat e de important,si ca nu-l inseli,pentru ca la un moment dat va profita de lucrul asta.
Sau cand iti mai spune, poti fi dragastoasa cu el, saruta-l, alinta-l, incat sa uite ce are de zis.
Te pup!

| Roxyyymona explică (pentru NoSmile):

Deci prima optiune am incercat-o si i-am zis ca daca nu are incredere in mine sa o terminam si a zis ca "ok" asta fiind seara iar a doua zi ma suna sa imi spuna ca nu poate sa renunte asa usor la mine si ca ma crede ca nu am pe altul. ne impacam bla bla peste cateva zile imi spune acelasi lucru. Oare de ce reactioneaza asa mereu? Poate pentru ca este plecat in afara? Si este si extrem de gelos

6 răspunsuri:
| mat31new a răspuns:

Intoarce fisa. inloc sa fugi tu dupa el, lasa'l pe el sa fuga dupa tine.

| Roxyyymona explică (pentru mat31new):

Poi cand ma cert cu el tot din vina lui ma suna peste cateva ore si isi cere scuze ca nu a vrut sa ma supere big grin

| mat31new a răspuns (pentru Roxyyymona):

Tine'l pe marginea stancii mai mult timp.

| Fulbaster a răspuns:

Probabil ca ar vrea sa se desparte de tine, dar asta e doar o varianta.

| allax222 a răspuns:

Lasa-l sa te **** ai increderewinkingDaca nu stiu ii arat eu de cateva ori pe tinelaughing